شرکت آریا گوهر اطلس کنونی در واقع فعالیت خود را از سال 1376 به صورت فروشگاه خدمات کشاورزی در بازار تهران در زمینه , تامین و توزیع نهاده های کشاورزی با شرکت ها و برندهای معتبر آغاز نمود .
سپس این مجموعه با تلاش های بی وقفه و طی سالیان طولانی تجربیات و موفقیت هایی کسب نمود و منجر به بزرگ تر شدن مجموعه شده , و در حال حاضر شرکتی با قدرت پخش سراسری کلیه محصولات با برندهای خارجی و ایرانی را دارا می باشد .
شرکت آریا گوهر اطلس از سال 1388 فعالیت خود را در زمینه واردات سمپاش ها و ادوات باغبانی و کشاورزی شروع نمود , و تا به امروز نیز ادامه دارد .
همچنین این شرکت تولید سموم خانگی و بهداشت محیط را از سال 1394 آغاز نمود و با وجود شرایط نابسامان اقتصادی , دست از تلاش و کوشش بی وقفه برنداشت و روز به روز در حال گسترش و خدمت هرچه بهتر به ایران عزیزمان و دنیای نهاده های کشاورزی و بهداشت محیط شهری و خانگی می باشد .
شرکت آریا گوهر اطلس محصولات تولیدی و وارداتی خود را با برند R.R.S به بازار ایران معرفی کرده و فعالیت می کند .
علاوه بر این نماینده شرکت های تولیدکننده و واردکننده معتبر ایران از قبیل
شرکت مهان – شرکت سمیران – شرکت بصیرشیمی پارس – شرکت کیمیا سبز شرق – شرکت اکسین شیمی – شرکت مزرعه فرازآسمان – شرکت سروش باران و … می باشد .
و در آخر ما همچنان در حال تلاش و پیگیری برای پیشرفت دنیای نهاده های کشاورزی و بهداشت محیط شهری و خانگی و رضایت هرچه بهتر شما بزرگواران عزیز هستیم .